Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownica administracyjno-biurowa / Pracownik administracyjno-biurowy

STRAŻECCY JALIŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA ADWOKATÓW RADCÓW PRAWNYCH I DORADCÓWO firmie

  • Rybna 34
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

STRAŻECCY JALIŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA ADWOKATÓW RADCÓW PRAWNYCH I DORADCÓW

Rybna 34

Tychy

Jedna z największych śląskich kancelarii prawnych specjalizująca się w sprawach ubezpieczeniowych.

Godziny pracy: pn – pt, 10:00 – 18:00

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i wysyłanie korespondencji wychodzącej,
  • kserowanie, skanowanie, segregowanie dokumentów,
  • uzupełnianie akt o korespondencję przychodzącą,
  • rejestrowanie dokumentów i informacji w systemie informatycznym,
  • odbieranie telefonu i przekazywanie informacji pozostałym członkom zespołu,
  • inne drobne prace administracyjne i sekretarskie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości urządzeń biurowych,
  • znajomości pakietu MS OFFICE.

Dodatkowym atutem będzie:

  • dyspozycyjność,
  • miejsce zamieszkania w Tychach,
  • posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

Umowę: umowa zlecenie w okresie próbnym (ok. 3 m-ce), a następnie nie wykluczamy umowy o pracę.

Wynagrodzenie: 2800 zł - 3200 zł brutto, w zależności od doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenia kierunkowego.

Ogłoszenie archiwalne