Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownica/Pracownik kompletacji zamówień wyrobów farmaceutycznych

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Pelion* to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi  obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio  przez PGF SA-  sprzedaż hurtowa, PGF Urtica  - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

    Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Kompletacja zamówień
    • Wykładanie towaru na półki
    • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
    • Przyjęcie dostaw

    Wymagania:

    • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętności szybkiego uczenia się
    • Sumienności i uczciwości
    • Chęci podjęcia stałej pracy
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

    Oferujemy:

    • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 25 lat na polskim rynku
    • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników
    • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Jasne warunki wynagradzania i premiowania
    • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu
    • Dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna
    • Możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego, czyli dofinansowania do leków na receptę nawet do 80%
    • Bogatą ofertę Ubezpieczenia Grupowego
    • Dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit

    Prosimy o przesyłanie CV klikając

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Pelion S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Pelion S.A. z siedzibą w Łodzi (ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź, tel.: + 48 42 200 74 68) (Pelion). W Pelion powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail iod@pelion.eu. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: iod@pelion.eu  Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Pelion danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Pelion (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczna, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.