Pracownica / Pracownik Linii Pakującej

  • Wrocław, Wojkowice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 09.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Wojkowice (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Pobieranie produktów i umieszczanie ich w pojemnikach – półautomatyczna linia pakująca;
    • Etykietowanie i zabezpieczanie towaru;
    • Kompletacja ręczna wieloskładnikowych zamówień.

    Oczekiwania:

    • Zdolności manualne;
    • Silna motywacja i chęć do pracy;
    • Mile widziana znajomość obsługi komputera;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
    • Uczciwość i kultura osobista;
    • Możliwość podjęcia pracy zmianowej, obejmujące również niedziele.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Poza wynagrodzeniem podstawowym, nagrody oraz premie wydajnościowe;
    • Bezpłatny dostęp do lekarzy podstawowej opieki oraz specjalistów;
    • Dofinansowanie do karty Multisport, wakacji "pod gruszą", wypoczynku dla dzieci oraz inne;
    • Pracę przy nowoczesnych projektach logistycznych, w międzynarodowej, stabilnej firmie.

    Aplikację (CV) z podaniem nazwy stanowiska w temacie prosimy wysyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.