Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownica/k na produkcji wyrobów delikatesowych

ZeitNah GmbHO firmie

  • Delbrück, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jako skuteczna agencja rekrutacyjna poszukujemy zmotywowanych oraz wykwalifikowanych pracowników w obszarze OWL, którzy poszukują interesujących miejsc pracy w znanych firmach w regionie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobre perspektywy kariery oraz opcje przejęcia.

Dla naszego renomowanego klienta w dziedzinie wyrobów delikatesowych poszukujemy pracownicy / pracownika produkcji.

Na początek współpracy oferujemy pieniądze powitalne w wysokości 150€ podzielony na 3 miesiące.

Praca dostępna od zaraz.
Nie jest to ubojnia lub rozbiór.
Praca w klimatyzowanych warunkach. Firma zapewnia bezpłatnie odzież ocieplana.

Twoje zadania:

  • Wytwarzanie roladek drobiowych z gotowego już mięsa drobiowego;
  • Umieszczanie gotowego już nadzienia, marynaty lub dodatków do wytwarzanego produktu;
  • Ciągła kontrola jakości wytwarzanego produktu;
  • Stosowanie zasad higieny i bezpieczeństwa na miejscu pracy.

Twój profil:

  • Posiadanie doświadczenia na podobnych stanowiskach zajmujących sie produkcja żywności;
  • Znasz zasady higieny i bezpieczeństwa pracy oraz umiesz je zastosować na miejscu pracy,
  • Jesteś gotowy/a do pracy na stałej porannej zmianie( od 5:00 do 13:30) lub na zmianie popołudniowej ( od 13:00 do 22:00). Praca następuje tylko na jednej przydzielonej zmianie.

Pełna nauka wytwarzania wyrobu zajmuje około tygodnia. Do pomocy zostanie przydzielona osoba mówiąca po polsku.

Zachęcamy do aplikowania również kobiety, praca nie wymaga siły fizycznej.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o Niemiecka umowę o prace wstępnie na rok;
  • Punktualna wyplata wynagrodzenia według Taryfy IGZ 10,15€ Euro/ godzinę oraz możliwe wcześniejsze zaliczki;
  • Pełne wsparcie polskiego koordynatora w każdym momencie współpracy;
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne;
  • Miejsce pracy Delbrück;
  • Długotrwale i konstruktywne zatrudnienie w dobrej atmosferze pracy z możliwością późniejszego przejęcia;
  • Dobrze wyposażone pokoje w pierwszym okresie pracy oraz w przystępnych cenach.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgłoszenie z informacją o Twojej najbliższej dacie rozpoczęcia.

Należy pamiętać, że składając wniosek przez e-mail wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności dotyczącą naszego procesu składania wniosku, a tym samym zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulacjami o ochronie o danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne