Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownica/Pracownik serwisu sprzątającego

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2016-12-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Praca od zaraz w Belgii, w międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży usług dla biznesu. Firma świadczy usługi z zakresu utrzymania produkcji w fabrykach, porządkowe w obiektach użyteczności publicznej oraz biurach. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami z branży spożywczej, browarniczej oraz budowlanej. Zatrudniamy kadrę tworzącą zgrany oraz profesjonalny zespół. Oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, zawierające pakiet socjalny oraz zakwaterowanie.

Dołącz do nas już dziś!

Region: Belgia

Opis stanowiska:

Opis stanowiska :

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni komercyjnych oraz użyteczności publicznej
  • dbanie o estetyczny wygląd sprzątanych powierzchni

Wymagania:

Wymagania :

  • dyspozycyjność, chęć do podjęcia pracy za granicą na czas nieokreślony
  • sumienność, punktualność
  • komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski / niemiecki / francuski
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy :

  • umowę o pracę
  • opłacone zakwaterowanie
  • gwarantowane przez pracodawcę dojazdy do pracy oraz przejazd za granicę
  • atrakcyjne, regularnie wypłacane, wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji osobowych oraz awansu
  • pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BELBAU Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BELBAU Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się