Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownicy produkcyjni oraz budowlani - Rekrutacja Rzeszów, Lublin 17-19 czerwca.

Ward Personnel LimitedO firmie

9 70011 700 brutto / mies.
  • Cork, Irlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji komponentów do budowy drewnianych domów lub

  • Praca przy produkcji klimatyzatorów przemysłowych lub

  • Praca przy silikonie na budowie, do przyuczenia

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania sie narzędziami

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • Zarobki €500-€600 tygodniowo na rękę

  • Stałą pracę

  • Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych

  • Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami

Ward Personnel Limited

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie wraz z CV oraz wiadomoscia zawierajaca preferowane miasto spotkania. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami odnośnie dokładnej lokalizacji oraz daty rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja Lublin oraz Rzeszów w dniach 17-19 czerwca.