Pracownik do Wykładania Towaru

  • Aleksandrów Kujawski, Barcin, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin, Brodnica, Białe Błota (pow. bydgoski), Łochowo (pow. bydgoski), Dobrcz (pow. bydgoski), Lubicz Górny (pow. toruński), Łysomice (pow. toruński), Brzoza (pow. toruński), Czernikowo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-29
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-09-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MS SERVICES SP. Z O.O.

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży)
oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, PepsiCola GB).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, Barcin, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dobrzyń nad Wisłą, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Piotrków Kujawski, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Włocławek, Żnin, Brodnica, Białe Błota (pow. bydgoski), Łochowo (pow. bydgoski), Dobrcz (pow. bydgoski), Lubicz Górny (pow. toruński), Łysomice (pow. toruński), Brzoza (pow. toruński), Czernikowo (pow. toruński)
Region: kujawsko-pomorskie
Zadania:
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Wymagania:
  • ważna książeczka sanepidu
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
Oferujemy:
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku
  • pracę na hali hipermarketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji a także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MS Services Sp. z o. o. z siedziba w Krakowie przy ul. Bociana 22 (kod pocztowy 31-231), na potrzeby własne lub na zlecenie innych podmiotów (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zmianami). Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się