Pracownik Działu Laboratorium

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych.

Grupa posiada obecnie cztery zakłady produkcyjne - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) oraz jeden w Niemczech (w Werdohl).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Nadzór nad harmonogramami oraz wykonywanie badań materiałowych i powierzchniowych kół OEM,
  • Wykonywanie analiz materiałowych na mikroskopie,
  • Przygotowywanie raportów z badań powierzchni,
  • Obsługa komór korozyjnych i klimatycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane kierunki: inżynieria materiałowa, metalurgia),
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane,
  • Znajomości j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie min. B1,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • Umiejętnością samodzielnego rozwiązywania problemów analitycznych,
  • Dyspozycyjności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym,
  • Szkolenia niezbędne do bezpiecznego świadczenia pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i ubezpieczenia na życie opłacanego przez pracodawcę,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.