Pracownik Działu Logistyki i Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-05-08
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2019-06-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Chemetall – światowy lider w zakresie obróbki powierzchni, posiadający zakłady produkcyjne oraz spółki zależne i przedstawicielstwa na całym świecie, poszukuje osoby do biura w Warszawie na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
    • organizacja transportów krajowych i międzynarodowych
    • wprowadzanie dokumentów do systemu
    • kontrola dostaw i bieżący kontakt z odbiorcami
    • wystawianie dokumentów sprzedaży
    • współpraca z Doradcami Technicznymi i wspieranie ich działań
    • kontrola obiegu dokumentów w firmie
    Wymagania:
    • doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta lub Dziale Logistyki minimum 2 lata
    • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • mile widziana znajomość systemu SAP
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w stabilnej firmie
    • szeroki pakiet szkoleń
    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
    Zainteresowane osoby, spełniające określone w ogłoszeniu wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV, zawierającego klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.