Praca pracownik działu produkcji, Mościska (pow. warszawski zachodni)

Mamy dla Ciebie 2 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Mościska (pow. warszawski zachodni), Warszawa
    Opis stanowiska: Praca przy produkcji i montażu mechanicznych urządzeń zabezpieczających, Wymagania: Wykształcenie zawodowe - techniczne, Zdolności manualne, Prawo jazdy kat. „B” Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów w delegacje, dostawy urządzeń...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Klaudyn (pow. warszawski zachodni), Warszawa, Mościska (pow. warszawski zachodni), Izabelin B (pow. warszawski zachodni), Izabelin C (pow. warszawski zachodni), Laski (pow. warszawski zachodni), Łomianki, Palmiry (pow. nowodworski)
    Oferujemy: Umowę o pracę za naszym pośrednictwem- później możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta, Pracę zmianową (6:00-18:00, 18:00- 6:00) 2 dni pracujące, 2 dni wolne, Bardzo Komfortowe warunki pracy, Premię za rzetelną pracę...
    opublikowana: 13 stycznia 2020