Praca pracownik ogólnobudowlany - wykończeniowy

Mamy dla Ciebie 8 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Norwegia, Norwegia
    Obowiązki: Wykonywanie wykończeń wnętrz tj. malowanie, szpachlowanie, gładzie oraz inne Kładzenie glazury Wymagania: Doświadczenie przy wykonywaniu prac wykończeniowych Mile widziane doświadczenie elektryczne, hydrauliczne Oferujemy: atrakcyjne...
    opublikowana: 1 sierpnia 2021
      • Niemcy
      Twój zakres obowiązków, Malowanie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych, Prace malarskie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, Tapetowanie, szpachlowanie, Kładzenie i zatapianie siatki malarskiej
        • Bawaria, Niemcy
        Twój zakres obowiązków, sucha zabudowa, szpachlowanie, montaż okien, malowanie, tapetowanie, montaż instalacji wodnych i sanitarnych, układanie płytek, fugowanie, biały montaż
        opublikowana: 31 lipca 2021
          • Gorzów Wielkopolski
          Twój zakres obowiązków, utrzymanie terenu firmy w należytym porządku, dbałość o zieleń, utrzymanie w stanie sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego, ogrzewania w budynkach, naprawa i wymiana urządzeń i części w instalacjach,...
          opublikowana: 25 lipca 2021