Praca pracownik produkcji ciastek, zagranica

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Holandia, Holandia
    opublikowana: 9 grudnia 2019
    • Panningen, Holandia
    Opis stanowiska: Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w Bakkersland. Praca polega na pakowaniu gotowych ciastek - wyrobów cukierniczych. Główne atuty oferty: TRANPORT DO HOLANDII GRATIS! BRAK STAWEK WIEKOWYCH! GWRANCJA...
    opublikowana: 2 grudnia 2019
    • Nieuwkuijk, Holandia
    Do Twoich zadań należeć będzie: pakowanie ciastek do pudełek pakowanie skompletowanych pudełek z ciastkami do kartonów przygotowywanie towaru do wysyłki Wymagania: doświadczenie w pracy produkcyjnej znajomość języka obcego (angielski lub...
    opublikowana: 29 listopada 2019