Praca pracownik produkcji drewna

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Wysogotowo (pow. poznański)
    Twój zakres obowiązków, Produkcja (montowanie/składanie) wykrojników oraz sekcji poligraficznych wg. wytycznych na rysunku oraz na zleceniu produkcyjnym, Obsługa narzędzi ręcznych, Wprowadzanie danych ze zlecenia produkcyjnego do systemu po...
    opublikowana: 13 maja 2021
      • Marki
      Wymagania: bardzo dobra obsługa komputera PC i dobra praca w sieci, umiejętność pracy w programie Top Solid, znajomość zagadnień kierowniczych w procesie produkcyjnym, znajomość zagadnień kierowania zespołem pracowników, znajomość zagadnień...
      opublikowana: 11 maja 2021
        • Finlandia, Keitele, Finlandia
        OPIS STANOWISKA: Praca sezonowa w fabryce domów szkieletowych Wykonywanie wiązarów/konstrukcji dachowych i elementów domu z drewna ...
        opublikowana: 6 maja 2021
          • Wałbrzych
          Twój zakres obowiązków, Obsługa Pras, Obsługa Szlifierek taśmowych, Obsługa Maszyn tnących, min. Gilotyna, Laser, Kontrola produktu, Przestrzeganie standardów obowiązujących w przemyśle samochodowym