Praca pracownik produkcji elementów metalowych

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Würzburg (Niemcy), Niemcy
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji WYMAGANIA:...
    opublikowana: 26 lipca 2021
      • Wężerów (pow. krakowski)
      Twój zakres obowiązków, przygotowanie wyrobów do ocynkowania,, zawieszanie/zdejmowanie elementów metalowych na trawersach,, obróbka gotowych elementów po ocynkowaniu,, pakowanie i kompletacja gotowych elementów na paletach,, kontrola jakości...
      opublikowana: 21 lipca 2021
        • Lublin
        Twój zakres obowiązków, Dorabianie elementów wymaganych do montażu przy wykorzystaniu maszyn stacjonarnych i elektronarzędzi., Przygotowanie detali, Cięcie styropianu, Obróbka elementów metalowych, Szlifowanie, Wiercenie, Cięcie, Silikonowanie,...
        opublikowana: 18 lipca 2021