Praca pracownik produkcji na tartaku

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Festiwal Pracy JOBICON online

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu

Sprawdź
    • Niemcy Rostock, Niemcy
    Obowiązki: sortowanie drewna kominkowego, paletowanie, foliowanie pomoc przy załadunku wyrobów drzewnych obsługa maszyn poprzyuczeniu ...
    opublikowana: 28 lutego 2021
      • Niemcy (340 km od Zgorzelca, Saksonia), 06536 Südharz , Niemcy
      ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sortowanie wyrobów drzewnych na tartaku; obsługa maszyn i urządzeń OFERUJEMY: stawkę 10,82€ + 33€ diety netto ; dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta; mieszkanie (pokoje 2 osobowe, koszt – 350€...
      opublikowana: 25 lutego 2021
        • Saalburg-Ebersdorf (wschód Niemiec), Niemcy
        Oczekiwania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Wykształcenie jako stolarz lub inne z zakresu mechaniki drewna (mile widziane) Doświadczenie jako operator maszyn (obsługa i ustawianie maszyn) Praca w branży drzewnej (mile widziane)...
        opublikowana: 23 lutego 2021