Pracownik Produkcji

  • Marki, Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 29.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

bottom

Tchibo Manufacturing Poland w Markach pod Warszawą jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących kawę w Europie. Wszystkie procesy produkcyjne realizowane są z wykorzystaniem w pełni zautomatyzowanych systemów sterowania i nadzoru produkcji. Dla poprawy efektywności, redukcji kosztów i doskonalenia standardów jakościowych inwestujemy w rozwiązania technologiczne i nowoczesne narzędzia wspomagające zarządzanie produkcją: KAIZEN; PMS, SAP.

Poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku:

bottom

Miejsce pracy: Marki, Warszawa (okolice), mazowieckie

Zadania:

  • paletowanie wyrobu gotowego
  • dostarczanie materiałów i surowców
  • uczestnictwo w przezbrojeniach linii
  • prace porządkowe
  • inne prace pomocnicze przy liniach produkcyjnych

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w trybie zmianowym (praca również w nocy i w weekendy)
  • sprawności fizycznej
  • zaangażowania w pracę i uczciwości
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, system premiowy, dodatkowe świadczenie pozapłacowe oferowane przez Tchibo)
Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się