Praca pracownik produkcji, Strzelce Opolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
    Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji Dołącz do nas! W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy Biorąc...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Opole
    Obowiązki: samodzielna obsługa maszyn zgodnie z założeniami, jak np. dotrzymywanie interwałów wymiany narzędzi, ponowne ustawienie wymiarów po wymianie narzędzi, stosowanie się do ogólnych i wydziałowych instrukcji pracy, wprowadzanie wpisów do...
    opublikowana: 13 stycznia 2020