Praca pracownik recepcji serwisu

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    Your responsibilities, Maintain complete knowledge of and comply with all departmental policies/service procedures/standards., Check guest in and check out, ensuring proper credit is received, special requests are noted and fulfilled, and accurate...
    opublikowana: 11 maja 2021
      • Gdańsk
      Poszukujemy osób, które: Łatwo nawiązują kontakt i potrafią budować relację z klientem, Mają doświadczenie w obsłudze klienta, Dobrze organizują swoją pracę, również pod presją czasu, Sprawnie poruszają się w systemach informatycznych i w...
      opublikowana: 7 maja 2021
        • Zielona Góra
        Opis stanowiska: Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała profesjonalna obsługa recepcji serwisu samochodowego w tym: witanie Klientów serwisu, udzielanie informacji, obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji, koordynacja przepływu...
        opublikowana: 13 kwietnia 2021