Praca pracownik szwalni

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Rekrutacja zdalna
    • Łódź
    Oferujemy: umowa o pracę bezpośrednio z firmą na 3 lata z możliwością przedłużenia stabilna praca - bez postojów od 15 lat! wynagrodzenie w okresie próbnym 2900-7000 zł brutto Praca na akord 1 zmiana od 7:00-15.00 + nadgodziny Obowiązki: szycie...
    opublikowana: 10 czerwca 2021
      • Bydgoszcz
      Opis stanowiska: Praca na tym stanowisku nie wymaga kwalifikacji, nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Ważne jest zaangażowanie i chęć do pracy. Praca na tym stanowisku polega na wypakowywaniu elementów do montowania TV oraz...
      opublikowana: 27 maja 2021
        • Warszawa
        Opis stanowiska: Obsługa noża pionowego i tarczowego Praca przy lagowaniu tkanin Kontrola stanów magazynowych tkanin i wyrobów skrojonych ...