Praca pracownik warsztatowo – montażowy, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Niegoszowice (pow. krakowski)
    Wymagania stawiane kandydatom: doświadczenie w branży konstrukcji aluminiowych ( fasady, ściany osłonowe, elewacje wentylowane, drzwi, okna), znajomości zagadnień technicznych, obsługi elektronarzędzi,mile widziane wszelkie uprawnienia (spawacz...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Warszawa
    Główne zadania pracownika: Nadzór prac montażowych instalacji elektrycznych Opracowywanie ofert techniczno-cenowych Weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań Opracowywanie dokumentacji warsztatowo / powykonawczej...
    opublikowana: 15 stycznia 2020
    • Radomierz (pow. jeleniogórski), Jelenia Góra
    Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach. Dr. Schneider Automotive...
    opublikowana: 13 stycznia 2020