Praca pracownik wsparcia – skanowanie dokumentów

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    OPIS STANOWISKA: Osoba na stanowisku Asystenta/ki biura będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura. Jeśli jesteś osobą energiczną, zorganizowaną, sumienną i posiadasz już doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu, chcesz doskonalić...
    opublikowana: 30 listopada 2020
    • Wrocław
    Opis roli: Pracownik którego poszukujemy będzie odpowiedzialny za realizację projektu digitalizacji zbioru dokumentów papierowych i ich implementacje do elektronicznej bazy danych (głównie umowy). Jest to oferta, która może zainteresować...
    opublikowana: 28 listopada 2020
    • Bielsko-Biała
    Twój zakres obowiązków, Dokonywanie weryfikacji dokumentów księgowych, Przygotowywanie dokumentacji do księgowania, Kontrola obiegu oraz prawidłowości opisywania i zatwierdzania dokumentów księgowych, Skanowanie i wprowadzanie dokumentów...
    opublikowana: 26 listopada 2020