Oferta pracy

Pracownik Administracji Biura (Recepcji)

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Strzelce Opolskie (okolice), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IFA Powertrain Polska
należy do grupy

IFA Holding GmbH,

jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motory- zacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji

Dołącz do nas!

  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje
  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • Bieżącej obsługi recepcji, w tym obsługi gości
  • Zamawiania materiałów biurowych
  • Przyjmowania i łączenia rozmów telefonicznych
  • Organizacji i obsługi spotkań biznesowych, przygotowywania sal konferencyjnych oraz utrzymania ich w gotowości do kolejnych spotkań
  • Zarządzania salami konferencyjnymi (rezerwacja sal, udostępnianie wyposażenia technicznego, dbałość o wyposażenie salek)
  • Zapewnienia sprawnego obiegu dokumentów, korespondencji (opracowywanie i rozdzielanie poczty, przygotowywanie wysyłek)
  • Zamawiania wizytówek
  • Przygotowywania zamówień w SAP
  • Wsparcia w ramach opracowywania wewnętrznych dokumentów
  • Zarządzania systemem związanego z dostępami, kartami wejściowymi
  • Współpracy z firmą prowadzącą kantynę pracowniczą
  • Organizacji podróży służbowych
  • Organizacji cateringów na spotkania biznesowe lub szkolenia
  • Przygotowywania informacji personalnych dotyczących nowych osób
  • Wsparcia w ramach organizacji eventów pracowniczych
  • Publikacji informacji na tablicach informacyjnych oraz na dysku sieciowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint
  • Umiejętności obsługi programów graficznych (mile widziane)
  • Doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Pracownik Administracji Biura (Recepcji).

Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, 47-143 Ujazd wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000617797. Wszystkie informacje dotyczące danych osobowych prosimy kierować na piśmie do IFA Powertrain Polska Sp. z o.o ul. Europejska 8 w Zimnej Wódce, 47-143 Ujazd lub poprzez adres email:[email protected]

Ogłoszenie archiwalne