Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracji Biurowej

Mecalux Sp. z o.o.O firmie

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami oraz oddziałami firmy na świecie,

  • Obsługa centrali telefonicznej,

  • Czynności administracyjno – biurowe,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji w organizacji,

  • Współpraca z Działem Księgowym - wprowadzanie faktur do systemu,

  • Organizacja podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację,

  • Obsługa pakietu MS Office,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dodatkowo ale nie koniecznie znasz język hiszpański,

  • Jesteś osobą dokładną, dobrze zorganizowaną i potrafisz pracować na samodzielnym stanowisku pracy,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o światowym zasięgu działania,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Parking dla pracowników,

  • Program poleceń.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.