Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracji Biurowej

ANNA A.A. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 5004 500 brutto / mies.
  • Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)

    Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie różnego rodzaju zleceń (dot. różnych branż), a także zakupy/zamówienia, w tym analizowanie i porównywanie ofert,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentacji firmowej: pism, analiz, raportów i zestawień,

  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji oraz notatek ze spotkań,

  • Organizacja spotkań, konferencji i wydarzeń firmowych,

  • Organizacja i zaopatrzenie biura,

  • Bieżące wsparcie kadry managerskiej,

  • Prowadzenie kalendarza Zarządu, organizowanie spotkań oraz eventów,

  • Realizowanie bieżących zadań wymagających natychmiastowego, profesjonalnego wsparcia (np. dowóz niezbędnych dokumentów),

  • Realizowanie innych zleconych zadań o charakterze zarówno administracyjnym (np. kontakt z notariuszem czy księgowością).

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • dyspozycyjność i zgoda na elastyczne godziny pracy.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość dynamicznego rozwoju,

  • pracę przy ciekawych projektach również spoza branży retail,

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością szybkiego awansu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Sieć sklepów spożywczych TOP MARKET poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko pracownika biurowego.

    Zależy nam na znalezieniu pracownika, który potrafi dobrze organizować swoją pracę i nie boi się nowych wyzwań. Nie oczekujemy od Ciebie wieloletniego doświadczenia.

    Szukamy kogoś z otwartą głową, chętnego do nauki i pracy z dynamicznym zespołem.

    Jeśli zależy Ci na spokojnej "papierkowej robocie" to nie jesteś naszym wymarzonym kandydatem/kandydatką. Jeśli natomiast chcesz się rozwijać i natłok obowiązków Cię nie przeraża - właśnie na Ciebie czekamy!