Oferta pracy

Pracownik Administracji

B.H."PODBESKIDZIE"O firmie

B.H."PODBESKIDZIE"

Starowiejska 2

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, rozliczanie i weryfikacja faktur

  • Pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji

  • Kontakt z klientami firmy

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami

  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych

  • Obsługa połączeń telefonicznych

  • Dbanie o wizerunek firmy, biura (kultura korespondencji i terminowość)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność i kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy 8 – 16

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy