Oferta pracy

Pracownik administracji ds. operacji magazynowych

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Lidera zmiany w organizacji pracy zespołu

  • Wspieranie Lidera zmiany w nadzorowaniu pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP i ppoż.

  • Pomoc w realizacji założonego planu przyjęć/wysyłek zgodnie z wymaganiami klienta

  • Wdrażanie i szkolenie nowozatrudnionych pracowników

  • Pomoc w uzupełnianiu ewidencji czasu pracy podległych pracowników

  • Obsługa i wprowadzanie danych do systemu magazynowego

  • Zastępowanie Lidera Zmiany

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w magazynie (mile widziane w roli administracyjnej)

  • Wykształcenia min. średniego

  • Znajomości przepisów BHP/PPOŻ i podstaw prawa pracy

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Znajomości systemów magazynowych typu WMS (mile widziane)

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i umiejętności komunikacyjnych

  • Gotowości do pracy w sytemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość systemów magazynowych typu WMS

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA Logistics

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy

  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwiskoatcevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.