Pracownik Administracji

DOEHLER Sp. z o.o.

  • Kozietuły Nowe (pow. grójecki)

    Kozietuły Nowe (pow. grójecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w recepcji wg zasad „5S” i utrzymywanie odpowiedniego standardu.

  • Przyjmowanie interesantów i gości firmy.

  • Obsługa kontrahentów i firm współpracujących.

  • Rejestrowanie faktur, pism przychodzących oraz wychodzących przesyłek poleconych.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów wpływających do firmy (przesyłki/paczki/listy przychodzące i wychodzące) we współpracy z operatorem pocztowym oraz firmami kurierskimi).

  • Obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej spółki.

  • Prowadzenie rejestru umów zawieranych w imieniu firmy oraz innych dokumentów statutowych firmy.

  • Wdrażanie oraz dbanie o stosowanie w firmie zasad archiwizacji.

  • Gospodarowanie materiałami biurowymi.

  • Nadzór nad archiwami dokumentów firmowych.

  • Wspieranie zarządu, kadry kierowniczej i pracowników w innych sprawach administracyjno-biurowych.

Nasze wymagania

  • Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia: min. średniego lub preferowanego wyższego (Administracja, Zarządzanie);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Doświadczenia w prowadzeniu sekretariatu/recepcji – mile widziane;

  • Dobrej prezentacji oraz wysokiej kultury osobistej;

  • Pozytywnego nastawienia - otwartości i chęci współpracy z innymi działami/pracownikami (praca w kilkuosobowym zespole);

  • Dobrej obsługi komputera (MS Office - w szczególności MS-Excel);

  • Zaangażowania oraz inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Umiejętności przewidywania, planowania oraz pracy pod presją czasu i rozwiązywania sytuacji konfliktowych;

  • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej uzyskania;

  • Prawa jazdy kat. B (z uwagi na lokalizację).

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia wyzwania zawodowego w obszarze Administracji w międzynarodowej firmie

  • Umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych

  • Rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych m.in. ubezpieczenie na życie i opieka medyczna za symboliczne 1 zł oraz korzystne warunki dla członków rodziny

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

Informacje dodatkowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Proces rekrutacji:

•Aplikacja online za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, lub offline- CV dostarczone do zakładu

•Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami, jako etap preselekcji

•Rozmowa z kierownikiem, do którego prowadzona jest rekrutacja oraz specjalistą HR. Test językowy (o ile jest on wymagany na danym stanowisku).

•Oferta współpracy dla wybranego kandydata. Informacja zwrotna do pozostałych osób, które nie zostały wybrane.

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje soki NFC, koncentraty soków, zaprawy, emulsje, barwniki, susze oraz aromaty naturalne z owoców i warzyw, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.

Aktualnie do naszego zespołu Döhler Sp. z o.o. poszukujemy osoby, która chciałby rozwijać swoją karierę w obszarze Administracji.

Przewiń do profilu firmy