Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracji

CALDO WENTYLACJA SP. Z O. O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń biurowych (komputer, drukarka, skaner, kserokopiarka itp.)

  • Obsługa programu elektronicznego obiegu dokumentów (rejestracja dokumentów przychodzących, określanie ich rodzaju, kierowanie dokumentów do odpowiednich osób, zarządzanie dokumentami w obiegu, koordynacja nad sprawnym obiegiem dokumentów)

  • Obsługa korespondencji wychodzącej

  • Prace administracyjno-biurowe, szczególnie w zakresie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów pomiędzy oddziałami firmy

  • Kontakt z Dostawcami w zakresie dokumentacji dostaw

  • Kompletowanie dokumentacji dotyczących realizacji dostaw

  • Aktywne wsparcie Działu Księgowości

  • Współpraca z Działami Realizacji Zamówień

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Dokładność i sumienność

  • Pozytywne nastawienie

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, Multisport)

  • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

CALDO WENTYLACJA SP. Z O. O.

Grupa Caldo jest liderem dystrybucji izolacji technicznych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji. Działa na rynku polskim od ponad dwudziestu pięciu lat, aktualnie posiada 15 oddziałów. Grupa Caldo to w 100% polski kapitał. Dbamy o naszych pracowników, m.in. stawiając na ich ciągły rozwój.

Przewiń do profilu firmy