Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracji magazynowej

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ID LOGISTICS od momentu pojawienia się w branży TSL, czyli od roku 2001, opiera swoją działalność na wdrażaniu innowacyjnych i technicznie wysoce zaawansowanych rozwiązań. Nowoczesny sposób prowadzenia działalności zaowocował, z biegiem lat, szerokim spectrum projektów, perfekcjonizmem operacyjnym oraz dynamicznym wzrostem przychodów. Dzisiaj ID LOGISTICS działa pewnie i stabilnie na arenie międzynarodowej, daje zatrudnienie ponad 13000 osób z całego świata, a swoim klientom oferuje globalne rozwiązania dla pełnego łańcucha dostaw wraz ze sprawdzoną metodologią oraz dbałością o narzędzia pracy, które gwarantują profesjonalizm i dają pewność usług we wszystkich wariantach obsługi logistycznej.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska pracy:
    • wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych
    • aktywne wsparcie dla lidera zmiany
    • bieżąca pomoc pracownikom produkcji w wyjaśnianiu niezgodności
    • sporządzanie raportów i analiz
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
    • możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. obsługa klienta i reklamacje, awizacja itp. – w zależności od doświadczenia i umiejętności
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • książeczka sanepidu (warunek konieczny)
    • doskonała znajomość programu Excel
    • zaradność, dokładność i sumienność
    • koleżeńskość, umiejętność pracy w zespole
    • gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
    • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
    Oferta:
    • stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
    • umowę o pracę na pełny etat
    • atrakcyjny system nagród
    • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.