Pracownik administracji magazynowej

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka ID LOGISTICS od momentu pojawienia się w branży TSL, czyli od roku 2001, opiera swoją działalność na wdrażaniu innowacyjnych i technicznie wysoce zaawansowanych rozwiązań. Nowoczesny sposób prowadzenia działalności zaowocował, z biegiem lat, szerokim spectrum projektów, perfekcjonizmem operacyjnym oraz dynamicznym wzrostem przychodów. Dzisiaj ID LOGISTICS działa pewnie i stabilnie na arenie międzynarodowej, daje zatrudnienie ponad 13000 osób z całego świata, a swoim klientom oferuje globalne rozwiązania dla pełnego łańcucha dostaw wraz ze sprawdzoną metodologią oraz dbałością o narzędzia pracy, które gwarantują profesjonalizm i dają pewność usług we wszystkich wariantach obsługi logistycznej.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:
  • wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych
  • aktywne wsparcie dla lidera zmiany
  • bieżąca pomoc pracownikom produkcji w wyjaśnianiu niezgodności
  • sporządzanie raportów i analiz
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. obsługa klienta i reklamacje, awizacja itp. – w zależności od doświadczenia i umiejętności
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • książeczka sanepidu (warunek konieczny)
  • doskonała znajomość programu Excel
  • zaradność, dokładność i sumienność
  • koleżeńskość, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny system nagród
  • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się