Oferta pracy

Pracownik Administracji Magazynowej

7R Solution Sp. z o.o.O firmie

7R Solution Sp. z o.o.

777

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń telefonicznych od klienta

  • Przygotowywanie zamówień w systemie zgodnie ze zleceniem od klienta

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • Nadzór nad prawidłową realizacją załadunków zgodnie z wyznaczonym planem

  • Wykonywanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem towaru do systemów

  • Obsługa reklamacji

  • Wystawianie poprawnych dokumentów kierowcom

  • Branie udziału w inwentaryzacji

  • Utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie oraz segregowanie

  • Wyjaśnianie wszelkiego rodzaju rozbieżności

  • Wykonywanie dodatkowych prac zgodnie z prośbą Kierownika Magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym znajomości procesów i dokumentacji magazynowej

  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programów WMS

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w trybie zmianowym, w tym nocna

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego, ubezpieczeniowego oraz medycznego

  • Przyjazną atmosferę

7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy