Oferta pracy

Pracownik administracji magazynowej

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • Zgorzelec

    Zgorzelec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych

  • aktywne wsparcie dla lidera zmiany

  • bieżąca pomoc pracownikom magazynowym w wyjaśnianiu niezgodności

  • sporządzanie raportów i analiz

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • możliwość pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach administracji magazynowej np. rozwiązywanie niezgodności w systemie, kontrola przepływów magazynowych

Nasze wymagania

  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • przejrzysty system nagród

  • umowę o pracę

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w operacjach na najwyższym światowym poziomie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie

3

Decyzja

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i wiodącym operatorem w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywczy i specjalistyczne sieci handlowe), odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Zapewnia klientom pełne wsparcie w efektywnym zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. ID Logistics obsługuje w Polsce klientów w 16 centrach logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ponad 600 tys. mkw., posiada też 2 oddziały transportowe. Obecnie firma zatrudnia ok. 3500 osób. Siedziba główna mieści się w Katowicach. Dyrektorem Generalnym ID Logistics Polska jest Yann Belgy.

Przewiń do profilu firmy