Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracji Nieruchomości

OLIMPUS INVESTMENT SP. Z O.O.

  • Piotrkowska 89, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piotrkowska 89

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie działu administracyjnego w codziennych obowiązkach

  • Wystawianie faktur sprzedażowych i innych dokumentów księgowych

  • Przygotowanie sald należności kontrahentów

  • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców

  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta według obowiązujących standardów

  • Współpraca z działem technicznym księgowym, prawnym

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko miło widziane

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów personalnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonaną pracę

  • Dobra energia

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Świetna atmosfera w pracy

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj. Prosimy wpisać w temacie maila odpowiednio Pracownik Administracji Nieruchomości.