Oferta pracy

Pracownik Administracji Państwowej / Samorządowej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca na różnych stanowiskach w wielu działach w instytucji administracji państwowej / samorządowej. Zakres obowiązków cechuje różnorodność działań w zależności od zajmowanego stanowiska.

Kandydat otrzyma gruntowne przeszkolenie przed podjęciem powierzonych mu obowiązków.

Nasze wymagania

  • obywatelstwo polskie,

  • korzystanie z pełni praw publicznych,

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku ,

  • preferowane osoby z wykształceniem: informatycznym, humanistycznym, językowym, politologicznym, ekonomicznym lub inżynieryjno-technicznym,

  • znajomość języka obcego mile widziana,

  • samodzielność i umiejętność planowania pracy,

  • rzetelność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat . B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na dłużej w urzędzie państwowym / samorządowym na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w energicznym i zdyscyplinowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

Miejsce pracy: Opole lub Katowice