Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracji - Pracownik ds. Obsługi Klienta

GOVENA LIGHTING S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji

  • sprawne funkcjonowanie sekretariatu i biura,

  • tworzenie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

  • kontrola i zamawianie materiałów biurowych,

  • przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy,

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z klientami krajowymi,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizacja zamówień klientów (wystawianie zleceń produkcyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania do działu zaopatrzenia, wystawianie faktur),

  • przygotowywanie ofert dla klientów,

  • utrzymywanie relacji z klientem na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min .średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • komunikatywność, rzetelność i obowiązkowość,

  • znajomość j. angielskiego,

  • łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę wymagającą kreatywności oraz pełną wyzwań,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

GOVENA LIGHTING S.A.

Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem elektroniki dla branży oświetleniowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne linie technologiczne, własny dział badawczo-rozwojowy oraz znaną na rynku markę. Dysponujemy też elegancką, funkcjonalną i dobrze skomunikowaną siedzibą w centralnej Polsce. W obecnej chwili brakuje nam tylko Ciebie.

Jeśli jesteś osobą ciekawą i pozytywną, nastawioną na budowanie relacji i osiąganie celów. – dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy