Logo Pracuj.pl

Pracownik Administracji / Recepcji

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • czynności związane z obsługą administracyjno - biurową Spółki oraz Zarządu, w szczególności:
  • przygotowanie materiałów, prezentacji, raportów dla Zarządu firmy,
  • obsługa bieżących spraw administracyjnych i spotkań w siedzibie spółki,
  • koordynacja i delegowanie zadań do pozostałych pionów przedsiębiorstwa,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wykonywanie czynności biurowych związanych z archiwizacją dokumentacji,
  • wspieranie członków Zarządu w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim,
  • samodzielność i efektywna organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, pracy pod presją czasu, pracy w zespole,
  • elokwencja i wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi pakietu Office /Word, PowerPoint, Excel.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • wieloletnią pracę z perspektywami rozwoju kariery zawodowej w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju i ekspansji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Pracownik Administracji / Recepcji, Wrocławska 54, Katowice