Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracji / recepcji (m/f)

Markant Polska Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa recepcji

  • wsparcie w kwestiach administracyjnych, zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów

  • organizacja podróży służbowych

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie

  • zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze

  • bieżące wsparcie innych działów w codziennej organizacji pracy

  • wsparcie w prowadzeniu kalendarza spotkań

  • organizacja imprez

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • zaangażowanie oraz duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i budowaniu relacji

  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

Mile widziane

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia stanowiskowe i wsparcie dalszego rozwoju zawodowego

  • pakiet medyczny

  • bony świąteczne

  • dofinasowanie do urlopu

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • możliwość nauki j. niemieckiego lub j. angielskiego

  • siedzibę biura w samym centrum Warszawy

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Termin rozpoczęcia współpracy:

01.08.2022 lub wcześniej

Działać niezależnie i odnieść sukces - to podstawowa zasada Markant, największej organizacji reprezentującej samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie. Od ponad 60 lat wspieramy niezależność stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w poszukiwaniu nowych wyzwań, ponad 1000 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego rozwoju i sukcesu Markant.

Przewiń do profilu firmy