Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracji w Dziale Dydaktyki i Spraw Studenckich

Akademia Wychowania Fizycznego im. J. KukuczkiO firmie

  • Mikołowska 72A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki

Mikołowska 72A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Układanie harmonogramów zajęć dla wszystkich prowadzonych kierunków studiów

  • Współpraca przy kalkulacji kosztów kształcenia

  • Rozliczanie ponadwymiarowych godzin dydaktycznych

  • Prace administracyjne przy rozliczaniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym przygotowywanie i kompletowanie wymaganej dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu SL2014.

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich (wykształcenie kierunkowe z zakresu ekonomii, zarzadzania lub kierunków ścisłych)

  • Biegła obsługa komputera (konieczność pracy w systemie USOS, w SL2014 etc.)

  • Doskonała znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i edytora tekstu Word.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z projektami finansowanymi przez Unię Europejską

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, jednozmianowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole uczelnianym

  • możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni

  • różnorodność zadań i wyzwań, rozwój zawodowy

  • świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Rekrutacja powinna składać się z trzech etapów:

  • Sprawdzenia wymogów formalnych

  • Rozmowy kwalifikacyjnej

  • Egzaminu umiejętności praktycznych (obsługa edytora Word, arkusza kalkulacyjnego Excel).