Oferta pracy

Pracownik administracji w dziale szkoleń

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DLA NASZEG KLIENTA MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY PRODUKUJĄCEJ MASZYNY ROLNICZE POSZUKUJEMY:

Zadania:

  • Obsługa portalu zarządzania szkoleniami
  • Komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami biznesowymi
  • Prezentowanie nowym użytkownikom portalu zarządzania szkoleniami
  • Komunikacja mailowa i telefoniczna z centralną administracją szkoleń
  • Przygotowywanie plików do fakturowania
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, korespondencji seryjnej
  • Obsługa zamówień materiałów i usług: biurowych, szkoleniowych, cateringu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( codzienna komunikacja w języku angielskim) warunek konieczny
  • Umiejętności obsługi pakietu Office ( Word, Excel, Power Point)
  • Dokładności oraz samodzielności w działaniu
  • Wykształcenie średnie/wyższe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynarodzenie
  • Praca od poniedziałk do piątku od 8-16
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy