Oferta pracy

Pracownik Administracji

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 21 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odbiór przesyłek i dostaw od kuriera oraz ich dystrybucja,

  • przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań (dbałość o techniczną stronę organizowanych spotkań),

  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów, obsługa pojemników utylizacyjnych z dokumentami niejawnymi,

  • prace administracyjne związane z utylizacją środków trwałych,

  • organizowanie prac związanych z konserwacją sprzętu i urządzeń,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • inne bieżące czynności zlecane przez pracowników Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • dokładność i systematyczność,

  • otwartość i komunikatywność,

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,

  • dostęp do pakietu benefitów (zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz na bilety do kina i teatru),

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie – w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

W Grupie Medialnej Agora mamy ponad 100 serwisów internetowych, kilkanaście aplikacji mobilnych, tytuły prasowe, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin oraz tysiące nośników outdoorowych. Dołącz do naszego zespołu i wspieraj razem z nami największe marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy