Oferta pracy

Pracownik Administracji

Olejnik Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Haukego-Bosaka 24, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Olejnik Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Haukego-Bosaka 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna biura, w tym nadzór nad obiegiem korespondencji

  • prowadzenie ewidencji i zestawień

  • współpraca z księgowością, organizacja przepływu faktur

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów;

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura;

  • przyjmowanie gości i interesantów;

  • zamawianie artykułów biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki administracyjne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonała organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność

  • punktualność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • wynagrodzenia do 4500 brutto,

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

  • pracę od poniedziałku w stałych godzinach pracy,

  • przyjazną atmosferę z młodym zespole,

  • ubezpieczenie na życie Prudential

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy