Pracownik administracji z j. niemieckim

Devire

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej z firm SSC o niemieckim kapitale, poszukujemy obecnie kandydatkę/kandydata na stanowisko Pracownik administracji z j. niemieckim – doświadczenie nie wymagane

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie zamówień dla Klientów wewnętrznych

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja poprawności danych

  • Współpraca z działem księgowym: wystawianie faktur

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość j. niemieckiego  - A2/B1

  • Znajomość języka angielskiego - B1

  • Skrupulatność

  • Chęć rozwoju

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku ( dla juniorów start w karierze)

  • Realna możliwość rozwoju/awansu w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych, karty Multisport, bony obiadowe)

  • Wczasy pod gruszą - coroczne dofinansowanie do wakacji!

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy