Pracownik Administracyjno-Biurowy - Asystentka Zarządu

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Firma InstalPlast Łask – producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych
w związku z rozwojem firmy poszukuje:
Pracownika Administracyjno-Biurowego - Asystentkę Zarządu
Miejsce pracy: Łask

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • bieżąca obsługa sekretariatu firmy, w tym korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa gości oraz spotkań biznesowych
  • składanie zamówień na materiały biurowe
  • wsparcie pracowników w zakresie bieżących prac administracyjnych
  • organizowanie i prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zapraszamy również osoby w trakcie studiów)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu Open Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • skrupulatność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności
  • skuteczność i asertywność
  • elastyczność i umiejętność zachowania w tajemnicy informacji poufnych
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w firmie o zasięgu ogólnokrajowym,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00.
Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą Aplikuj.
Dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy