Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - biurowy (back office sales)

MADO Systemy Sp. z o.o.

4 5006 300 brutto / mies.
  • Kartuska 462, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Kartuska 462

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Fakturowanie usług oraz części zamiennych (Sage Symfornia Handel)

  • Organizacja i rozliczanie delegacji oraz spraw pracowniczych

  • Organizacja transportu, logistyki projektów i wynajmu sprzętu

  • Uzupełnianie i analiza CRM - przygotowanie danych przed spotkaniami

  • Koordynowanie procedur administracyjnych

  • Przygotowanie ofert handlowych na maszyny oraz podzespoły

  • Rozpoznanie i analiza rynku oraz potrzeb klienta

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Kontrolowanie urlopów oraz badań lekarskich

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu fakturowania (Sage Symfornia Handel)

  • Dobra znajomość narzędzi Word, Excel, Power Point

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia

  • Pracę w zmotywowanym zespole i w bardzo dobrej atmosferze

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Stałą umowę o pracę

  • Premie i dodatki

  • Prywatny pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Miejsce pracy:

MADO Systemy – nasza siedziba główna zlokalizowana jest w Trójmieście, a naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z prawidłowym funkcjonowaniem procesów kontroli jakości procesu produkcyjnego. MADO Systemy jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie optymalizacji linii technologicznych oraz doboru odpowiednich urządzeń do potrzeb sprawnego procesu kontroli jakości.

Przewiń do profilu firmy