Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno – Biurowy

MYSAL FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Balice (pow. krakowski)

    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, oraz ich segregowanie i archiwizacja

  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, w tym przygotowywanie zamówień, pozyskiwanie ofert, kontaktowanie się z dostawcami oraz serwisantami urządzeń biurowych

  • Organizowanie pracy biura, udział w planowaniu oraz organizacji biurowych eventów

  • Weryfikacja faktur, wprowadzenie dokumentów do systemu CRM

  • Przygotowywanie umów (wypełnienie gotowych draftów)

  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego oraz przygotowanie dokumentów dla biura księgowego

  • Współpraca z biurem kadrowo księgowym w zakresie obsługi kadrowej firmy

  • Współpraca z przełożonymi w zakresie pozostałych prac administracyjno - biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność w działaniu i efektywne zarządzanie czasem pracy

  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu Microsoft: Outlook, Office (Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • Doskonała atmosfera pracy oparta na zaufaniu i szacunku

  • Elastyczny czas pracy

  • Nieustanne wsparcie merytoryczne

MYSAL FINANSE – to dynamicznie rozwijacie się biuro rachunkowe, świadczące usługi z zakresu obsługi księgowej i kadrowej firm. Naszą współpracę opieramy na kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu, kierując ofertę zarówno do mikro, małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. Finanse naszych klientów to podstawa naszej działalności, dlatego stawiamy na jakość i profesjonalizm w działaniu. Jeśli Nasze wartości są Ci bliskie, dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy