Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

HM SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

HM SYSTEM sp. z o.o.

Handlowa 2A

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem i zakończeniem stosunku pracy, a także w trakcje trwania umowy (umowy o pracę wypowiedzenia świadectwa pracy aneksy zaświadczenia dla pracowników itp.)
  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych
  • sporządzanie list płac

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego
  • praktyczna umiejętność obsługi MS Excel
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność, uczciwość
  • dobra komunikacja interpersonalna
  • otwartość i umiejętność pracy z Klientem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju oraz inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w obszarze kadrowym

O nas

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy, Handlowa 2A, Białystok