Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

NASZA ENERGETYKA sp. z o.o.

3 1003 300 brutto / mies.

Władysława Wysockiego 94

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu wykonania instalacji fotowoltaicznej.

  • Pomoc przy realizacji zamówień.

  • Pomoc w ustalaniu harmonogramu prac wykonawczych.

  • Udzielanie informacji klientom.

  • Przygotowywanie dokumentów.

  • Obsługa programów komputerowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat / inżynier) lub w trakcie studiów.

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Pracę biurową połączoną z wyzwaniami

  • Możliwości rozwoju

  • 3 miesiące um zlecenia, potem zlecenie (student) lub um. o pracę.

  • Praca od zaraz !

  • cv na adres: [email protected]

O nas

W związku z szybkim rozwojem, firma poszukuje aktualnie osoby do pracy w obszarze wsparcia instalacji fotowoltaicznych. Poza fotowoltaiką firma zajmuje się także energią dla firm, klimatyzacją, pompami ciepła.

www.naszaenergetyka.pl