Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ ANNA ŁAPIŃSKA

3 0004 400 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Legionowa 6

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu

  • prowadzenie elektronicznego Repertorium (bieżąca rejestracja aktów notarialnych)

  • projektowanie wniosków wieczystoksięgowych

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • łatwość nauki

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy z klientem i w zespole

To oferujemy

  • pełen etat

  • długofalowa współpraca

O nas

Kancelaria Notarialna