Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bipol Justyna Ciereszko

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Składowa 10

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowymi płatnościami kontrahentów;

  • ewidencja rozrachunków;

  • w zależności od potrzeb – wystawianie faktur;

  • rozliczanie czasu pracy pracownika (grafiki pracy itp.);

  • kontakt z księgowością, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu;

  • w zależności od potrzeb – tworzenie raportów, sprawozdań;

  • koordynacja współpracy pomiędzy działami firmy i pracownikami;

  • dbanie o prawidłowy wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • przynajmniej wykształcenie średnie – preferowane wykształcenie wyższe po ekonomii, bądź administracji (bądź podobnych kierunkach);

  • znajomość pakietów office;

  • mile widziana znajomość programów celno – skarbowych;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym;

  • poprawna dykcja (wymóg ze względu na częsty kontakt telefoniczny z klientami);

  • wysoka kultura osobista;

  • najważniejsze – rzetelność, sumienność i uczciwość.

To oferujemy

  • umowę o pracę – nie inaczej! Preferujemy pełny wymiar etatu;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Ubezpieczenie zdrowotne;

  • Kartę multisport i inne benefity;

  • Premie okolicznościowe;

  • Możliwość rozwoju i zapoczątkowania rozbudowy działu administracyjno – księgowego firmy

  • Stabilne miejsce pracy z miłą atmosferą w młodym zespole.

O nas

Nasza firma działa na rynku już ponad 10 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję, lecz wciąż pragniemy się rozwijać. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw, wynajmem powierzchni, transportem międzynarodowym oraz świadczymy usługi spedycyjne.

Jesteśmy firmą rodzinną. Dlatego ważne jest dla nas prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i rzetelności, kładziemy duży nacisk na budowanie trwałych relacji z kontrahentami. Nie interesuje nas szybki zysk.

Robimy wszystko, żeby nasz biznes był stabilny w tych niepewnych czasach. Bezpieczeństwo ekonomiczne firmy i naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne.