Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"BISON" SPÓŁKA AKCYJNA

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Myśliwska 13

Dojlidy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna biura

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • odbieranie rozmów telefonicznych i e-maili

  • organizacja spotkań

  • przygotowywanie pism urzędowych

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • obsługa komputera (MS Office, MS Excel)

  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w pracę

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność i dokładność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca na pół etatu

  • ustalone wynagrodzenie + stała premia za brak absencji chorobowej + regulaminowe dodatki

  • pakiet socjalny, w tym dodatki na wakacje i święta oraz dofinansowanie do zakupu okularów (oprawki i szkła)

  • stabilna praca w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ubezpieczenia grupowe na życie

  • program emerytalny

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • bezpieczeństwo pracy w dużym, nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • możliwość rozwoju

O nas

BISON jest jednym ze światowych liderów produkcji oprzyrządowania do obróbki skrawaniem, w tym: ręcznych i mechanicznych uchwytów tokarskich, imadeł precyzyjnych, maszynowych, szlifierskich oraz przyrządów frezarskich. Wybrane produkty osiągają precyzję nawet 2 mikronów. Te parametry otrzymujemy dzięki zaawansowaniu technologicznemu i kontroli każdego etapu wytwarzania.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. To ich ciężka praca i zaangażowanie stoją za sukcesem marki. Dzięki nim produkty marki BISON są sprzedawane na całym świecie i cenione za wysoką jakość, wytrzymałość i dokładność.

Na terenie naszej białostockiej fabryki o powierzchni 3 hektarów wytwarzamy żeliwo, robimy odlewy, hartujemy i szlifujemy produkty. Każdy z nich, zanim trafi na rynek, jest szczegółowo kontrolowany przez ekspertów BISON.

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości naszych produktów, stosowanych materiałów i technologii. Nasze wyroby spełniają normy DIN, ISO i ANSI. Wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.

Nie szukamy tanich rozwiązań – pokładamy zaufanie w sprawdzonych zasobach, wiedzy i umiejętnościach zespołu BISON. 100% naszej produkcji jest wytwarzane na terenie Unii Europejskiej.