Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GRAN VIA Joanna Maria Sienkiewicz (skrót: GRAN VIA)

3 2004 200 brutto / mies.
  • Lipowa 6, Centrum, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:12:00 - 20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Lipowa 6

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów,

  • organizacja pracy biura,

  • kontakt z lektorami,

  • prowadzenie dokumentacji biurowej,

  • obsługa korespondencji z klientami instytucjonalnymi i biznesowymi,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność płynnego i jasnego wysławiania się,

  • uśmiech i entuzjazm,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • sprawna obsługa komputera,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • klarowne i uczciwe zasady pracy,

  • ciekawą pracę,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • proces wdrożeniowy i wsparcie,

  • elastyczne godziny pracy po okresie wdrożeniowym,

  • bezpłatny kurs języka hiszpańskiego.

O nas

Jesteśmy jedyną w Białymstoku szkołą języka hiszpańskiego, która od 2006 roku zaraża miłością do języka hiszpańskiego i krajów hiszpańskojęzycznych. Szukamy energicznej osoby, która lubi rozmawiać z ludźmi, próbuje zrozumieć ich potrzeby i potrafi znaleźć sposób na ich zaspokojenie. Ze swojej strony dajemy wszelkie narzędzia do tego, by warunki pracy były jak najlepsze, a atmosfera zachęcała do rozwijania swojej pasji do języka hiszpańskiego i odkrywania krajów hiszpańskojęzycznych, bo hiszpański zbliża ludzi!